Nasza KadraPrzedstawiamy zespół naszych profesjonalnych trenerów.

Edyta Macko - Grudkowska

Fat Killer, Jumping Frog, TBC, Step&Shape, Płaski Brzuch&Super Pupa, Fit Ball, Pilates, Dance Fitness, Fit w ciąży, Fit mama z dzieckiem, Power Combat


Jestem absolwentką Politechniki Warszawskiej. Fitness to moja pasja. Jestem dyplomowanym instruktorem rekreacji ruchowej w specjalności fitness - nowoczesne formy gimnastyki oraz certyfikowanym instruktorem Jumping Frog. Cały czas staram się poszerzać swoją wiedzę borąc udział w różnego rodzaju szkoleniach, kursach oraz warsztatach m.in. step, pilates, ćwiczenia dla kobiet w ciąży i po porodzie. Na zajęciach zwracam ogromną uwagę na technikę wykonywanych ćwiczeń, aby były jak najbardziej efektywne. Silnie motywuję i zarażam optymizmem :) oraz zapałem do pracy.
Wytrwałość jest dodatnią stroną uporu.

Elena Piotrowska

Fat Killer, Jumping Frog, TBC, Step&Shape, Płaski Brzuch&Super Pupa, Fit Ball, Power Combat, Płaski Brzuch, Super Pupa


Od dziecka pasjonuje się tańcem, profesjonalnie zaczęłam zajmować się tą dyscypliną już w wieku 6 lat. Zainteresowanie tańcem uwieńczyło zakończenie Sankt-Petersburskiego College-u Kultury i Sztuki na kierunku choreografia. Moje życie zawodowe również od zawsze było związane z tańcem - od wielu lat pracuje jako choreograf i instruktor fitness. W Polsce ukończyłam prestiżowy kurs instruktorski u Nassera Naji, oraz kurs na instruktora Jumping Frog. Moje zajęcia charakteryzują się niesamowitą energią i dynamiką, a każdy trening posiada nowe elementy. Na pewno się nie znudzisz!
Energii do działania nie mają tylko martwi.

Agata Ryciuk

Jumping Frog, Zumba, Zdrowy Kręgosłup, Body Sculpt, Zumba Kids


Jestem absolwentką Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku fizjoterapia. Od dziecka związana jestem z różnymi formami ruchu (począwszy od tańca towarzyskiego, przez taniec brzucha skończywszy na pole dance). Jestem typowym zodiakalnym Lwem: energiczna i żywiołowa. Nie sposób mnie nie usłyszeć;) Obecnie jestem licencjonowanym instruktorem Zumba Fitness, Zumba Step, Zumba Kids oraz instruktorem rekreacji ruchowej i aeroboxu. Prowadzę również cieszące się coraz większą popularnością, intensywne zajęcia na trampolinach! Dlaczego ZUMBA ? Każde zajęcia są jak imprezka:] Nie musisz umieć tańczyć. Wystarczy, że ruszysz ciałem i wpadniesz w wir niekończącej się zabawy!!!
Dzień bez tańca i ruchu- to dzień stracony!

Justyna Banasik

Joga


Z jogą spotkałam się po raz pierwszy w 2007 roku. Regularną praktykę jogi rozpoczęłam w 2010 roku. Od tego czasu stała się moją pasją, trwałym elementem codziennego życia. Joga uczy mnie uważności i słuchania własnego ciała oraz motywuje do przełamywania słabości i ograniczeń. Znajduję w sobie wytrwałość, spokój oraz wiele radości. Pogłębiam swoją praktykę głównie pod kierunkiem Katarzyny Złotkowskiej (Kałamajskiej). W 2015 roku rozpoczęłam kurs dla instruktorów organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Jogi Iyengara. Cały czas aktualizuję i pogłębiam swoją wiedzę. Uczestniczę w warsztatach prowadzonych przez nauczycieli, takich jak: Rita Keller, Jaki Nett, Ewa Wardzała, Natasza Moszkowicz, Konrad Kocot czy Jurek Jagucki. Jestem ogromnie wdzięczna nauczycielom, których spotykam na swojej drodze, a którzy są dla mnie przykładem i inspiracją. „Nie musisz być rozciągnięty, żeby praktykować jogę – wystarczy, że chcesz otrzepać się z kurzu… i zobaczyć, co się stanie. ~David Good”
Joga to wzmocnienie w odpoczynku. To wolność w rutynie. To pewność poprzez samokontrolę. Energia w środku i na zewnątrz.

Joanna Możdżyńska

TBC, Płaski Brzuch & Super Pupa, Trening Obwodowy, Body Sculpt


Jestem instruktorem rekreacji ruchowej o specjalności fitness oraz osobistym trenerem. Już kiedy raczkowałam zdzierałam kolana w nadziei by zacząć stawiać pierwsze kroki, a kiedy już stanęłam na nogach to aktywność fizyczna stała się codziennością. Koszykówka, siatkówka, piłka ręczna czy piłka nożna to był mój konik...kiedy tak się zastanowię, to nie pamiętam co nim nie było. Kiedy już osiągnęłam wszystko co mogłam w ww sportach, zaczęłam swoją przygodę z fitnessem. Zwykłe zauroczenie taką aktywnością szybko przerodziło się w .....coś co ciężko opowiedzieć osobom tak zaangażowanym w ten sport jak ja. Szkolenia, warsztaty, ciężka praca i wiele wyrzeczeń pozwoliło mi zbudować sylwetkę dzięki której czuję się rewelacyjnie i wiedza jaką przez te lata zdobyłam jest czymś, czym pragnę się podzielić z każdą osobą, która przychodzi na moje zajęcia... Z fitnessem swoją przygodę rozpoczęłam na studiach i była to miłość od pierwszych zajęć. Szereg szkoleń u profesjonalistów otworzyło mi drzwi do pracy z ludźmi, którzy chcą odmienić swoją sylwetkę i poczuć się rewelacyjnie w swoim ciele. Po wielu przeprowadzonych treningach, odnalazłam swój styl, który możecie wypróbować na własnej skórze. Ciężki trening, odpowiednia motywacja oraz optymizm to rzeczy jakimi chcę się podzielić z każdą osobą, która zechce poddać się mojemu planowi treningowemu....a czy jest skuteczny ? Zapytaj tych wszystkich kilogramów, które zostały zgubione....
Tylko ciężkim treningiem możesz zawstydzić swoją garderobę.

Adrian Zdęba

Zumba


Na zajęcia zumby trafiłem całkiem przypadkowo i wiedziałem od razu, że chce stać po drugiej stronie. Taniec to moja największa pasja, moc i energia, którą przekazuje, długo nie pozwala mi stracić uśmiechu z twarzy. Instruktorem jestem od 2 lat, ale masa pomysłów i celów do zrealizowania nie pozwalają mi zwolnić tempa. Radość i uśmiech uczestników jest dla mnie najważniejsza. Pochodzę z Wrocławia i nie mogę doczekać się spotkania z Wami!
ZUMBA LOVE

Mateusz Tarsalewski

Trening Obwodowy, Trener Personalny


Jestem certyfikowanym trenerem personalnym. Od dziecka uprawiam sporty siłowo-wytrzymałościowe. To moja największa pasja. Gdy nie ma mnie w sali treningowej, poszerzam swoją wiedzę. Kieruję się nowoczesnym podejściem do rozwoju sylwetki, popartym badaniami naukowymi, co pozwala mi obalać utarte mity treningowe i żywieniowe. Dołożę największych starań, by pomóc Ci zrealizować Swój cel, niezależnie, czy chcesz zrzucić niepotrzebne kilogramy, poprawić kondycję i samopoczucie, czy budować siłę i masę mięśniową. Nie ma dla mnie nic przyjemniejszego, niż uśmiech usatysfakcjonowanego klienta. Do każdego z nich podchodzę indywidualnie.
Sukces to suma niewielkiego wysiłku, powtarzanego z dnia na dzień.

Jolanta Jankowska

Dietetyk


Jestem dietetykiem zarówno z wykształcenia, jak i z pasji. Ukończyłam studia I i II stopnia na kierunku Dietetyka, a doświadczenie zawodowe zdobywałam w warszawskich placówkach medycznych (m.in. Instytut Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka, Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny ul. Banacha, Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. prof. dr W. Orłowskiego).Współpracowałam także z przedszkolami oraz prywatnymi poradniami dietetycznymi. Specjalizuję się w dietoterapii chorób cywilizacyjnych, dietetyce estetycznej oraz pediatrycznej. Cały czas aktualizuję i pogłębiam swoją wiedzę z zakresu zdrowego odżywiania, poprzez uczestnictwo w konferencjach naukowych i różnego rodzaju szkoleniach. W pracy z Pacjentem najważniejsze jest dla mnie wzajemne zaufanie i zrozumienie. Dokładny wywiad na pierwszej wizycie pomaga mi jak najlepiej poznać Pacjenta, ocenić jego stan zdrowia, preferencje kulinarne i potrzeby żywieniowe, dzięki czemu mogę w indywidualny sposób podejść do przygotowania odpowiedniego planu żywieniowego. W mojej pracy stawiam przede wszystkim na edukację i stałe zmiany nawyków żywieniowych, a nie krótkotrwałą „dietę”.
Najpierw tworzymy nasze nawyki, potem one tworzą nas.

Agnieszka Lamirowska

Dietetyk, Trener Personalny


Jestem absolwentką dwóch warszawskich uczelni – SGGW oraz AWF, dodatkowo trenerem personalnym, instruktorem fitness i Pilates. W związku z tym, że aktywność fizyczna to moja pasja i nieodłączny element życia, specjalizuje się w dietetyce sportowej – pracuję ze sportowcami różnych dyscyplin i w różnym wieku, od ambitnych amatorów do zawodowców. Od wielu lat jestem na diecie bezmięsnej, także mam odpowiednią wiedzę i doświadczenie, aby prawidłowo zbilansować wegetariański jadłospis. W kręgu moich zainteresowań jest także nowe podejście do żywienia chorób wynikających z autoagresji tj. Hashimoto i staram się pogłębiać wiedzę w tym temacie. Oczywiście nie jest mi obcy temat chorób metabolicznych i ich dietoterapii. Zależy mi, aby klienci wychodzili z mojego gabinetu zadowoleni oraz świadomi czekających ich zmian. Chciałabym, aby każdy sam potrafił dokonywać lepszych wyborów w codziennym życiu bez uczucia, że robi to z przymusu. Bo życie jest po to, żeby czerpać z niego radość!
Motywacja jest tym, co pozwala Ci zacząć. Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać.
Paralaksa tła

W AMEFIT Fun & Gym
honorujemy MultiSport Plus, MultiSport Kids, FitProfit, Fitflex, FitSport i OK System

Skontaktuj się z nami Tel.: 22 513 36 70

AMEFIT Fun & Gym

ul. Powstańców 43, 05-091 Ząbki
Tel.: 22 513 36 70
Email: info@amefit.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 7:00 - 22:00
Sobota 9:00 - 18:00
Niedziela 9:00 - 15:00