amefit-logo-fb

Przedstawiamy naszą kadrę trenerską – wybór należy do Ciebie

Tomek – Trener Personalny

Specjalizuje się w Kalistenice, gimnastyce siłowej oraz treningu o wysokiej wydolności wytrzymałości siłowej w systemach treningowych typu Tabata, Kettlee Bells, EDT, HDT, HIIT oraz Core. Core oraz balans są zasadniczymi elementami, aby osiągnąć siłę i moc jaka jest w naszym ciele jest to klucz do sukcesu, dlatego przywiązuję szczególną uwagę do korekcji postawy, zmiany bądż nabycia nawyków perfekcyjnej techniki przy wykonywanych ćwiczeniach, tak aby zmaksymalizować potencjał w wybranej przez Ciebie dyscyplinie sportowej, tak aby sport stał się czymś przyjemnym, a być może Wyczynem ponad miarę i limity. Zapraszam na treningi.

Marcin – Trener Personalny

Jestem certyfikowanym trenerem personalnym, dyplomowanym dietetykiem nastawionym na indywidualne podejście do klienta. Wiedzę z zakresu treningu zdobywałem między innymi w Akademii Instruktorów Sportu S4 kończącą się egzaminem potwierdzającym kwalifikacje zawodowe z zakresu znajomości anatomii człowieka, biomechaniki ruchu, fizjologii wysiłku, oraz prowadzenia treningów personalnych. Doświadczenie zawodowe poparte jest wysoką liczbą zadowolonych klientów. Posiadam umiejętności w zakresie zdrowego odżywiania, co pozwala na ułożenie spersonalizowanego planu żywieniowego. Zapraszam na treningi.

Maciek – Trener Boksu

Jestem licencjonowanym trenerem boksu. Sportem interesuję się od najmłodszych lat. Trenowałem Judo, Aikido i Kombat 56 ale dopiero boks pochłonął mnie całkowicie, zawłaszczył moje serce oraz bardzo dużą część mojego życia. Zajmuję się nim od ponad 8 lat. Swoje umiejętności zdobywałem trenując między innymi u byłego Mistrza Europy Rafała Jackiewicza. Z wykształcenia jestem pedagogiem. Moje umiejętności psychologiczne potrafię bez problemu włączyć do treningów i dzięki nim skutecznie motywować moich klientów. Bardzo chętnie przekażę Ci moją wiedzę i zaszczepię w Tobie miłość do boksu. Zapraszam na treningi.


Zaproszenie na trening


Poznaj naszych trenerów

AmeFit Fun&Gym | 05-091 Ząbki | ul. Szwoleżerów 104 | 789-250-304