AMEFIT Fun & Gym

Zastanawiasz się, jak schudnąć? Chciałabyś móc pokazać płaski brzuch, zgrabne uda i super pupę? Odpowiedzią na te pytania jest AmeFit – siłownia oraz klub fitness z Ząbek, która zaprasza wszystkich klientów z okolic Warszawy, Marek, Zielonki, Kobyłki i Rembertowa.

AmeFit - siłownia oraz klub fitness, miejsce, w którym organizujemy zajęcia, dzięki którym to wszystko stanie się dla Ciebie możliwe. W naszej ofercie znajdziesz między innymi: aerobox, boks, trening funkcjonalny - cross, trening personalny, zumbę, magic bar, zajęcia dla kobiet w ciąży oraz dla mam z dziećmi. Posiadamy także salę zabaw i kawiarnię. Przez trening przeprowadzą Cię doświadczeni, dyplomowani instruktorzy, choreografowie i dietetycy. Pomogą wyznaczyć Ci realny cel, jaki możesz osiągnąć, po czym wesprą w jego realizacji. Sprawią, że zrzucanie zbędnych kilogramów nie będzie udręką, przez którą musisz przejść z konieczności, ale wyśmienitą zabawą. Zarażą Cię swoją miłością do aktywności ruchowej. Podzielą się z Tobą swoją pasją i postarają się, by stała się także Twoją. Szczupła sylwetka, płaski brzuch, zgrabne uda i super pupa nie są dla Ciebie wyzwaniem niemożliwym do osiągnięcia – przekonaj się o tym sam.

Nie wiesz jak schudnąć i jak zrobić formę – wybierz AmeFit – siłownię i klub fitness z podwarszawskich Ząbek. Wybierz coś dla siebie z naszej różnorodnej oferty zajęć: zumbę, magic bar, trening funkcjonalny - cross, trening personalny. Mamy też specjalne zajęcia dla kobiet w ciąży oraz dla mam z dziećmi. Odwiedź nasz klub fitness i siłownię. Zapraszamy wszystkich z Warszawy oraz pobliskich miejscowości – Rembertowa, Marek, Kobyłki, Zielonki oraz innych.

parallax background

Honorujemy karty

Skontaktuj się z nami Tel.: 789-250-304

AMEFIT Fun & Gym

ul. Szwoleżerów 104,
05-091 Ząbki
Tel.: 789-250-304
Email: recepcja@amefit.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 7:00 - 22:00
Sobota 9:00 - 16:00
Niedziela 9:00 - 16:00