Nasza Kadra

Przedstawiamy zespół naszych profesjonalnych trenerów.

Joanna Możdżyńska

Instruktor Fitness, Trener Personalny


Jestem instruktorem rekreacji ruchowej o specjalności fitness oraz osobistym trenerem. Już kiedy raczkowałam zdzierałam kolana w nadziei by zacząć stawiać pierwsze kroki, a kiedy już stanęłam na nogach to aktywność fizyczna stała się codziennością. Koszykówka, siatkówka, piłka ręczna czy piłka nożna to był mój konik...kiedy tak się zastanowię, to nie pamiętam co nim nie było. Kiedy już osiągnęłam wszystko co mogłam w ww sportach, zaczęłam swoją przygodę z fitnessem. Zwykłe zauroczenie taką aktywnością szybko przerodziło się w .....coś co ciężko opowiedzieć osobom tak zaangażowanym w ten sport jak ja. Szkolenia, warsztaty, ciężka praca i wiele wyrzeczeń pozwoliło mi zbudować sylwetkę dzięki której czuję się rewelacyjnie i wiedza jaką przez te lata zdobyłam jest czymś, czym pragnę się podzielić z każdą osobą, która przychodzi na moje zajęcia... Z fitnessem swoją przygodę rozpoczęłam na studiach i była to miłość od pierwszych zajęć. Szereg szkoleń u profesjonalistów otworzyło mi drzwi do pracy z ludźmi, którzy chcą odmienić swoją sylwetkę i poczuć się rewelacyjnie w swoim ciele. Po wielu przeprowadzonych treningach, odnalazłam swój styl, który możecie wypróbować na własnej skórze. Ciężki trening, odpowiednia motywacja oraz optymizm to rzeczy jakimi chcę się podzielić z każdą osobą, która zechce poddać się mojemu planowi treningowemu....a czy jest skuteczny ? Zapytaj tych wszystkich kilogramów, które zostały zgubione....
"Tylko ciężkim treningiem możesz zawstydzić swoją garderobę."

Agata Ryciuk

Instruktor Fitness, Zumba


Jestem absolwentką Warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego na kierunku fizjoterapia. Od dziecka związana jestem z różnymi formami ruchu (począwszy od tańca towarzyskiego, przez taniec brzucha skończywszy na pole dance). Jestem typowym zodiakalnym Lwem: energiczna i żywiołowa. Nie sposób mnie nie usłyszeć;) Obecnie jestem licencjonowanym instruktorem Zumba Fitness, Zumba Step, Zumba Kids oraz instruktorem rekreacji ruchowej i aeroboxu. Prowadzę również cieszące się coraz większą popularnością, intensywne zajęcia na trampolinach! Dlaczego ZUMBA ? Każde zajęcia są jak imprezka:] Nie musisz umieć tańczyć. Wystarczy, że ruszysz ciałem i wpadniesz w wir niekończącej się zabawy!!!
"Dzień bez tańca i ruchu- to dzień stracony!"

Anna Dzięciołowska

Joga


Joga pojawiła się w moim życiu 12 lat temu i od tamtej pory regularna praktyka stała się częścią mojego życia. Joga ma zbawienny wpływ nie tylko na zdrowe ciało ale również na funkcjonowanie psychiczne. Pewność siebie, stabilność emocjonalna, wewnętrzny spokój oraz umiejętność koncentracji to główne korzyści z regularnej praktyki. Joga niweluje problemy z kręgosłupem pomaga utrzymać zdrową i piękną sylwetkę, pomaga również w przełamywaniu słabości i ograniczeń, które często są głównie w naszych głowach. Jestem członkinią Polskiego Stowarzyszenia Jogi Iyengara. Cały czas pogłębiam praktykę pod kierunkiem Katarzyny Złotkowskiej (Kałamajskiej) oraz aktualizuję swoją wiedzę uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach organizowanych przez nauczycieli z Polski i różnych stron świata. To pomaga mi pogłębiać swoje umiejętności instruktorskie i wykorzystywać zdobytą wiedzę na zajęciach grupowych i indywidualnych. Z wykształcenia jestem psychologiem, co dodatkowo pomaga mi w pracy z ludźmi i w dostrzeganiu indywidualnych potrzeb każdego uczestnika zajęć.
"Joga jest metodą naturalnego opanowania niepokoju myśli, który nie pozwala przebłysnąć prawdziwej naturze człowieka” ~Paramahamsa Jogananda

Joanna Księżopolska

Taniec Brzucha


Tańcem brzucha zainteresowałam się w 2008r. kiedy zaczęłam uczęszczać na regularne zajęcia. Stał się on moją wielką pasją, która rozszerzyła się też na inne style jak American Tribal Style® Belly Dance ( ATS® ), a w dalszej kolejności na Tribal Fusion. Umiejętności techniczne we wszystkich stylach pogłębiam na licznych warsztatach w Polsce i zagranicą. Swoje zamiłowania taneczne realizuję działając w dwóch zespołach : Spicy Orient - specjalizującym się w różnych odmianach tańca orientalnego oraz Omphalos Tribe - specjalizującym się w stylu ATS®. Kilka lat temu postanowiłam swoimi pasjami tanecznymi zarażać innych ludzi prowadząc zajęcia oraz warsztaty. Posiadam uprawnienia zawodowego instruktora tańca w specjalizacji Bellydance. W ramach swoich zajęć staram się przybliżać technikę tańca tworząc jednocześnie miłą i radosną atmosferę. Założeniem każdej lekcji jest, aby każdy wchodząc na nią zapomniał o swoich obowiązkach, poczuł się dobrze ze sobą, a także odkrył swoje różne oblicza. Z moich osobistych doświadczeń taniec brzucha niezwykle wpływa na kobiety otwierając je i zwiększając poczucie pewności siebie oraz własnej kobiecości.
"Jedna rzecz, która może zaćmić Twoje problemy to taniec" - James Brown

Joanna Haschka

Zumba


Instruktorka Zumba®Fitness od 2012 roku. Z niezwykła energią i precyzją łączy elementy ćwiczeń fitness z tanecznymi krokami i zmysłowymi ruchami latino. Po zajęciach gwarancja dobrego samopoczucia. Do zobaczenia na zajęciach. I ♥ Zumba®.
"Zarażam miłością do tańca"

Przemysław Mieteń

Zumba


Przygodę z Zumbą zacząłem w 2012r. Były to pierwsze zajęcia taneczne, które z czasem przerodziły się w pasję. Prowadzenie zajęć daje mi dużo radości i spokoju wewnętrznego. To dobry pomysł i sposób na podzielenie się z innymi tym co kocham w Zumbie - czyli przekazywaniem pozytywnej energii, uśmiechu i radości. Instruktorem zostałem w czerwcu 2019. Była to jedna z najlepszych decyzji w moim życiu.
"Twoja pasja czeka, aż dogoni ją odwaga."

Tomasz Wileński

Instruktor Fitness, Trener Personalny


W życiu wszystko co kochamy robić powinno być robione z pasją. Moja pasja do fitness zaczęła się gdy zacząłem biegać w wieku 12 lat i przez kolejne 11 sezonów brałem udział w zawodach na poziomie Ogólnopolskim na dystansach 800-5000m ze specjalizacja 3000m z przeszkodami i 5000m w Legii Warszawa, więc wiem o wytrzymałości biegowej trochę, a nawet wiele. Od roku 2009 zacząłem specjalizować się w Kalistenice, gimnastyce siłowej oraz treningu o wysokiej wydolności wytrzymałości siłowej w systemach treningowych typu Tabata, Kettlee Bells, EDT, HDT, HIIT oraz Core. Core oraz balans są zasadniczymi elementami, aby osiągnąć siłę i moc jaka jest w naszym ciele jest to klucz do sukcesu, dlatego przywiązuję szczególną uwagę do korekcji postawy, zmiany bądż nabycia nawyków perfekcyjnej techniki przy wykonywanych ćwiczeniach, tak aby zmaksymalizować potencjał w wybranej przez Ciebie dyscyplinie sportowej, tak aby sport stał się czymś przyjemnym, a być może Wyczynem ponad miarę i limity.
"Twój bardzo osobisty trener personalny”

Maciej Staniszewski

Trener Boksu, Trener Personalny


Jestem licencjonowanym trenerem boksu i trenerem personalnym. Sportem interesuję się od najmłodszych lat. Trenowałem Judo, Aikido i Kombat 56 ale dopiero boks pochłonął mnie całkowicie, zawłaszczył moje serce i bardzo dużą część mojego życia. Zajmuję się nim od ponad 8 lat. Swoje umiejętności zdobywałem trenując między innymi u byłego Mistrza Europy – Rafała Jackiewicza. Od 4 lat prowadzę treningi grupowe i indywidualne. Z wykształcenia jestem pedagogiem i od 17 lat pracuję z młodzieżą niedostosowana społecznie. Moje umiejętności psychologiczne potrafię bez problemu włączyć do treningów i dzięki nim skutecznie motywować moich klientów. Bardzo chętnie przekażę Ci moją wiedzę i zaszczepię w Tobie miłość do boksu. Zapraszam na treningi.
"Nikt nie rodzi się mistrzem, ale w ringu tak jak w życiu walczysz o marzenia”

Marcin Dobrzeniecki

Trener Personalny


Jestem certyfikowanym trenerem personalnym, dyplomowanym dietetykiem nastawionym na indywidualne podejście do klienta. Wiedzę z zakresu treningu zdobywałem między innymi w Akademii Instruktorów Sportu S4 kończącą się egzaminem potwierdzającym kwalifikacje zawodowe z zakresu znajomości anatomii człowieka, biomechaniki ruchu, fizjologii wysiłku, a przede wszystkim z planowania oraz prowadzenia treningów kulturystycznych i funkcjonalnych. Doświadczenie zawodowe poparte jest wysoką liczbą zadowolonych osób z którymi współpracowałem i współpracuję aktualnie. Posiadam umiejętności w zakresie zdrowego odżywiania, co pozwala na ułożenie spersonalizowanego dobrze zbilansowanego planu żywieniowego. Znajomość wiedzy w zakresie redukcji tkanki tłuszczowej, budowaniu masy mięśniowej, zdrowego wyglądu, poprawy stanu zdrowia, układania planów żywieniowych dla osób uprawiających sporty siłowe jak i wytrzymałościowe, układanie planów żywieniowych dla osób z nietolerancjami pokarmowymi oraz wybranymi jednostkami chorobowymi. Chcąc być zdrowym przez lata należy spojrzeć „szerzej”, nie tylko w aspekcie ćwiczeń oraz żywienia, przez ostatnie lata w tej branży udało mi się połączyć wiedzę z wielu dziedzin, która przynosi pożądane efekty. Nie rób tego na siłę, zrób to aby lepiej zrozumieć swoje ciało.
"Nie czekaj aż życie stanie się łatwiejsze, prostsze, lepsze. Życie zawsze będzie skomplikowane. Naucz się być szczęśliwym. W przeciwnym wypadku, skończy Ci się czas.”
Paralaksa tła

Honorujemy karty

Skontaktuj się z nami Tel.: 789-250-304

AMEFIT Fun & Gym

ul. Szwoleżerów 104,
05-091 Ząbki
Tel.: 789-250-304
Email: recepcja@amefit.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 7:00 - 12:00 / 16:00 - 22:00
Sobota 9:00 - 16:00
Niedziela 9:00 - 16:00
KUP KARNET