5 powodów dla których warto ćwiczyć ze znajomymi

5 powodów dla których warto ćwiczyć ze znajomymiAmeFit
Wspólnie ze znajomymi umawiasz się do kina, na lunch, spędzacie czas na różne sposoby, a dlaczego by nie wybrać się wspólnie na ćwiczenia? Wspólne dbanie o zdrowie to naprawdę świetny pomysł. Dlaczego? Uzasadniamy to w pięciu punktach!

1. Rozwój relacji

Pomyśl sobie, że Twoi znajomi, z którymi dotychczas spędzałeś/aś czas na wiele różnych sposobów, wraz z Tobą wybierają się do AmeFit. Wasza relacja przeniesie się w ten sposób na zupełnie inny poziom, zaczniecie dzielić nowe pasje, będziecie rozmawiać na nowe tematy, wspólnie cieszyć się z osiągnięć oraz stawiać sobie nowe cele i wyzwania

2. Wzajemne wsparcie

Budzisz się rano i zastanawiasz... Wstać, czy przestawić budzik? Zdążę na trening przed pracą, a może po pracy...
To właśnie w takich sytuacjach przydaje się pomocna dłoń bliskich osób, które sprawią, że znajdziesz energię do wyjścia z łóżka, to oni dadzą Ci kopa pełnego motywahttp://www.amefit.pl/wp-admin/post.php?post=3012&action=editcji 😉 Dzisiaj Ty, jutro oni... To właśnie na tym polega wzajemne wsparcie i motywacja!

3. Poczucie dumy

Wyobraź sobie, że po pewnym czasie wspólnych treningów, osoby które namówiłeś zaczynają dostrzegać pierwsze efekty. Mają lepsze samopoczucie, większą sprawność, a to wszystko dzięki Twoim namowom! Część osób z tego grona się wykrusza, to normalne. Ale reszta zostaje z Tobą i podnosi swoją poprzeczkę, a co za tym idzie Twoją! To właśnie jest piękne w trenowaniu w grupie. Czy to nie powód do dumy? Oczywiście nie jest to moment porównywalny do tego, gdy odbierasz prawo jazdy, kupujesz pierwszy samochód, a nawet pierwsze mieszkanie, ale czy mimo wszystko nie jesteś dumny z siebie?

4. Zdrowie przede wszystkim

W zasadzie od tego zacząłem ten artykuł. Dobry przyjaciel przejmuje się tym, czy jego kumple dbają o swoje zdrowie i czy chcą dobrze wyglądać. Wyróżniasz się i proponujesz swoim znajomym wspólne wyjście na siłownie w celu poprawy kondycji, zdrowia, samopoczucia, a nie proponujesz im kolejny wypad do pubu... Proponując swojej ekipie wspólne ćwiczenia pokazujesz, że zależy Ci na nich i chcesz żeby wasza znajomość trwała jak najdłużej, a wspólne wizyty za kilkanaście czy kilkadziesiąt lat dalej mogły odbywać się na siłowni a nie w recepcji przychodni... 😉

5. Świetna zabawa

Ty i Twoi znajomi lubią rywalizacje? Fitness klub to świetne miejsce dające wiele możliwości.Oczywiście przy wykonywaniu ćwiczeń trzeba dbać o powagę i prawidłową technikę wykonywanych ćwiczeń, ale nie raz mogą trafić się wam jakieś śmieszne sytuacje, chociażby wtedy, kiedy ktoś przeliczy swe siły. To co, kiedy teraz widzimy się w AmeFit większą grupą?
Paralaksa tła

Honorujemy karty

Skontaktuj się z nami Tel.: 789-250-304

AMEFIT Fun & Gym

ul. Szwoleżerów 104,
05-091 Ząbki
Tel.: 789-250-304
Email: info@amefit.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek - Piątek 7:00 - 22:00
Sobota 9:00 - 20:00
Niedziela 9:00 - 20:00
KUP KARNET